Naujienos

Aptarta galimybė nuteistiesiems dalyvauti viešųjų erdvių tvarkyme

2014-09-16

Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų vadovybė susitiko su Kauno miesto savivaldybės meru Andriumi Kupčinsku ir Kauno miesto savivaldybės Administracijos direktoriumi Dainiumi Ratkeliu. Susitikimo metu buvo aptartos nuteistųjų užimtumo, dalyvavimo socialinėse akcijose už įstaigos ribų bei įstaigoje esančių sporto aikštynų tvarkymo galimybės. Vėliau įstaiga kreipėsi raštu į Kauno miesto savivaldybę, prašydama padėti įrengti įstaigoje esančiuose lauko sporto aikštynuose dirbtines dangas, taip pat pasiūlyti, kaip įstaigos auklėtiniai galėtų prisidėti gražinant Kauno miesto viešąsias erdves. Rugpjūčio mėnesio pabaigoje įstaigoje lankėsi Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir turizmo plėtros reikalų valdybos Ūkio poskyrio atstovai ir apžiūrėjo planuojamus įrengti lauko sporto aikštynus bei aptarė Kauno miesto savivaldybės administracijos pagalbos galimybes.
Kauno miesto savivaldybei pritarus, 2014 m. rugsėjo 11 d. įstaigoje įvyko susitikimas su Kauno miesto seniūnijų atstovais. Susitikimo metu su svečiais buvo aptarta įstaigoje esančių nuteistųjų galimybė dalyvauti tvarkant ir gražinant Kauno miesto viešąsias erdves. Aptartas susitarimo projektas dėl bendradarbiavimo organizuojant nuteistųjų užimtumą, rengiant bei vykdant socialines akcijas. Susitarimą planuojama pasirašyti artimiausiu metu.
Šis bendras socialinės partnerystės projektas – tai dar vienas žingsnis, siekiant keisti negatyvų visuomenės požiūrį į nuteistuosius, ugdyti nuteistųjų socialinius, bendravimo ir darbinius įgūdžius, motyvuoti juos savarankiškam gyvenimui ir sėkmingai integracijai.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. rugsėjo 16 d. 10:41