Naujienos

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos sporto komplekso salėje vyko tinklinio turnyras

2013-12-13

2013 m. gruodžio 12 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos sporto komplekso salėje vyko tinklinio turnyras. Turnyro dalyviai kovojo dėl Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos įsteigtos pagrindinės taurės. Šis renginys buvo skirtas ir artėjančiai Lietuvos bausmių vykdymo sistemos įkūrimo 95-mečio sukakčiai paminėti.

Šio turnyro pagrindinis tikslas – toliau stiprinti bendradarbiavimą su įstaigos pareigūnus vienijančiomis profesinėmis sąjungomis gerinant darbuotojų darbo ir poilsio sąlygas, bendrai organizuojant sportinius renginius gerinti pareigūnų fizinį pasirengimą, formuoti geras tradicijas.

Tinklinio turnyre dalyvavo 4 įstaigos darbuotojų komandos: po vieną iš kiekvienos valdybos ir jungtinė administracijos komanda. Pagal patvirtinus turnyro nuostatus rungtynėse buvo varžomasi iki dvejų laimėtų setų.

Salėje vyravo itin smagi atmosfera – sirgaliai reiškė ovacijas, o komandos juos džiugino atkakliu tinkliniu.

Pirmame pusfinalyje susikovė 3-iosios valdybos komanda „Trys viename“ prieš „Administraciją“. Susitikimą laimėjo ir į turnyro finalą pateko „Trys viename“, nugalėjusi varžovus rezultatu 2:0 (25:15; 25:22). Antrajame pusfinalyje, kuriame varžėsi 1-osios valdybos ir 2-osios valdybos komanda „Fortūna“, kova buvo žymiai atkaklesnė: prireikė visų 3 setų. Pergalę iškovojo 1-osios valdybos komanda rezultatu 2:1 (17:25; 25:15; 25:22). Trečiąją vietą turnyre laimėjo „Administracija“, 2:0 (25:17; 25:18) įveikusi „Fortūną“.

Varžybų finale triumfavo ir „Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos taurę“ iškovojo 3-iosios valdybos komanda „Trys viename“ rezultatu 2:1 (25:17; 23:25; 25:6) įveikusi 1-osios valdybos komandą. Ypač atkaklus buvo antrasis setas, kurį laimėti ir išlyginti rezultatą pavyko 1-osios valdybos komandai.

2013 m. rugsėjo pabaigoje, paminint Angelų sargų dieną, bendradarbiaujant su kita įstaigoje veikiančia Kauno apskrities policijos ir kitų teisėsaugos darbuotojų profesine sąjunga, buvo organizuotas krepšinio turnyras.

Tikimasi ir ateityje, bendrai siekiant nustatytų uždavinių įgyvendinimo ir gerinant darbuotojų darbo ir poilsio sąlygas, glaudžiai bendradarbiauti su įstaigoje veikiančiomis profesinėmis sąjungomis, kartu organizuojant kultūrinius, sportinius bei kitokio pobūdžio renginius.

 
 
Informacija atnaujinta 2013 m. gruodžio 17 d. 16:04