Naujienos

Lietuvos bausmių vykdymo sistemos įkūrimo 95-mečio sukaktis paminėta unikaliomis varžybomis

2013-11-21

Alytaus pataisos namai, prisidėdami prie garbingo Lietuvos bausmių vykdymo sistemos jubiliejaus minėjimo renginių, lapkričio 20 d. organizavo plaukimo varžybas Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine.

Savo plaukimo įgūdžius, greitį ir atkaklumą demonstravo ne tik laisvės atėmimo vietų darbuotojai, aktyviai dalyvavo grupė svečių iš Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Bendrojo pagalbos centro Šiaulių skyriaus bei Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos. Plaukimo varžybose 15 moterų, 30 vyrų, 8 vadovai ir 11 komandų rungtyniavo tarpusavyje. Visus lydėjo gera nuotaika, azartas, pergalės siekimas.

Didžiausią prizų kraitį sukaupė Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyvas, antrąja vieta džiaugėsi Kauno tardymo izoliatorius ir trečioji vieta atiteko šeimininkams – Alytaus pataisos namų plaukikams. Greičiausiai plaukė svečiai – Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos nariai: Daiva Valaitienė ir Giedrius Paulauskas. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos atstovai Jolanta Adžgauskienė – moterų 50 metrų plaukime ir Rolandas Ožoginas vyrų 50 metrų plaukime buvo neaplenkiami. Dalyviams atminimo suvenyrus, medalius, taures įteikė Seimo narys, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas, Alytaus miesto meras Jurgis Krasnickas, Kalėjimų departamento direktorius Artūras Norkevičius.

Alytaus pataisos namų direktorius Kęstutis Jasmontas, sakydamas sveikinimo ir padėkos visiems kalbą, džiaugėsi, kad ši nauja iniciatyva pasiteisino daugiau nei buvo tikėtasi ir išreiškė viltį, kad plaukimo varžybos taps tradicinėmis mūsų sistemoje.

Alytaus pataisos namų vadovybė reiškia nuoširdžią padėką Alytaus miesto merui Jurgiui Krasnickui ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro vadovybei už visokeriopą pagalbą organizuojant plaukimo varžybas.

 
 
Informacija atnaujinta 2013 m. gruodžio 19 d. 09:32