Naujienos

Pravieniškių ir Alytaus pataisos įstaigų nuteistiesiems - susitikimai sielovados klausimais

2022-10-24

Siekiant pagerinti nuteistųjų psichologinę būseną, Pravieniškių ir Alytaus pataisos įstaigose organizuoti nuteistųjų susitikimai sielovados klausimais.

 

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus nuteistuosius aplankė Vytauto Didžiojo universiteto katalikų teologijos fakulteto profesorius Artūras Lukaševičius, kuris skaitė paskaitą apie Biblinės blogio kilmės sampratą.

 

Tuo tarpu Alytaus pataisos namuose lankėsi sąmoningumo mokyklos „Gyvenimo rytas“ įkūrėjas, lektorius Robertas Karvauskas. Jis nuteistiesiems pristatė savo knygą „Laimingo gyvenimo raktas“, kuri yra teorinių žinių ir praktikų kompleksas, leidžiantis žmogui iš esmės pakeisti savo gyvenimą. Keletą knygos egzempliorių autorius paliko Alytaus pataisos namų bibliotekai.

 

Taip pat Alytuje nuteistųjų klube vėl įvyko susitikimas su Nerijumi Čekavičiumi, kuris dalijosi savo patirtimi, išgyvenimais, norėdamas padėti kitiems įveikti priklausomybes. Svečias savo pasakojimus paįvairino dainuodamas ir grodamas gitara.

 

Alytaus pataisos namuose renginius organizavo dinaminės priežiūros specialistai.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 24 d. 16:26