Naujienos

Šaškių ir šachmatų simultanas

2022-07-21

Po dviejų metų pertraukos Alytaus pataisos namuose vėl surengtas šaškių ir šachmatų turnyras. Daugiametis Alytaus šaškių klubo narys Dainius Bukleris pakvietė nuteistuosius sužaisti šaškių ir šachmatų simultaną. Ši šachmatų ir šaškių varžybų rūšis – vieno labai stipraus žaidėjo žaidimas tuo pačiu metu daug partijų su daugeliu (dažniausiai iki 20–30) varžovų.

Daugelio garbingų apdovanojimų Lietuvos ir tarptautinėse varžybose laimėjusio šaškininko iššūkį priėmė 20 nuteistųjų. Porai iš jų pavyko laimėti, daugelis sužaidė lygiosiomis. Varžybose profesionalui buvo nelengva - jis žeidė šaškėmis ir šachmatais (priklausomai nuo to, ką pasirinko nuteistasis) vienu metu. Meistras pripažino, kad net netikėjo, jog žmonės taip stipriai žaidžia, jam pačiam reikėjo susikaupti ir rimtai pagalvoti, kokius ėjimus daryti.

Nuteistiesiems renginys patiko, žaidimas esant geram vasariškam orui vyko lauke. Daugelis išreiškė norą vėl sudalyvauti tokiame turnyre. Meistras pažadėjo apsilankyti po mėnesio ar dviejų. D. Bukleris taip pat pasidalino savo patirtimi ir padovanojo knygelę su šaškių žaidimo užduotimis. Tai padės nuteistiesiems tobulėti ir geriau pasiruošti tolimesniems turnyrams. Džiaugiamės atsinaujinusiu bendradarbiavimo ir tikimės jį plėtoti ateityje.


 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. liepos 21 d. 11:42
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33