Naujienos

Pirmieji bendradarbiavimo žingsniai globojant gyvūnus

2022-01-18

Praeitą savaitę įstaigoje buvo lankėsi Veterinarės Justinos klinikos veterinarė su tikslu sterilizuoti kates, kurios gyvena nuteistųjų teritorijoje. Nuteistieji rūpinasi katinėliais ir jas globoja. Alytaus pataisos namų administracija planuoja pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Veterinarės Justinos klinika ir tęsti draugystę rūpinantis gyvūnais.

Veterinarė Justina Alytaus pataisos namų teritorijoje sterilizavo 22 kates. "Kai man paskambino Alytaus pataisos namų atstovai ne tik labai nustebau, bet ir nudžiugau. Jie pakvietė atvykti mano mobiliąją kliniką ir atlikti pataisos namų teritorijoje gyvenančių ir nuteistųjų prižiūrimų kačių bei katinų sterilizaciją. Nudžiugau pagalvojusi, jog nuteistiesiems rūpi kačių populiacijos klausimas. Juk laikas praleistas su gyvūnais daro mus geresniais", - pasakojo Justina.

Veterinarė dėkoja Alytaus pataisos namų Resocializacijos skyriaus vyresniajai specialistei, Jurgitai Mansevičienei už novatorišką požiūrį į gyvūnus nuteistiesiems, linki nuteistiesiems ne tik atlikti bausmę, bet ir pasitaisyti bei nepamiršti savo ištikimųjų keturkojų draugų.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. sausio 18 d. 16:53
 

Į pasimatymus su nuteistaisiais atvykstantys lankytojai turi turėti neigiamą PGR testo atsakymą (atliktą ne anksčiau kaip prieš 48 val.) arba atsivežti greitąjį SARS-COV-2 antigeno testą ir jį atlieka pareigūno/darbuotojo akivaizdoje.

Daugiau informacijos rasite čia

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?