Spausdinti

Naujienos

Išvyka

2022-06-21

Skatinant pozityvų užimtumą 2022-06-20 Alytaus pusiaukelės namų nuteistieji kartu su darbuotojais buvo išvykę į pažintinę išvyką į Česukų kaimą Varėnos rajoną. Kaimas garsus jame esančia bioenergetine Česukų piramide, dar vadinama „Širdžių šventove“. Ji yra žinoma dėl savo tariamų energetinių galių, kaip teigiama, gydančių ligas, suteikiančių dvasinę pusiausvyrą. Nuteistieji turėjo galimybę pabūti piramidės viduje, bei pajusti tai patys. Taip pat buvo aplankyti Išlaisvinimo kalvos takai ir Vilties švyturys, kur lipant stačiais akmens laiptais įveikiami sunkumai, patiriamas palengvėjimas. Aplankytos Pranašo Elijo ir Šv. Mykolo skulptūros.

Taip pat buvo aplankytos Zakavolių kaime Varėnos raj. juodosios keramikos dirbtuvės. Edukacinės programos metu nuteistieji buvo supažindinti su juodosios keramikos istorija, seniausia Lietuvoje degimo krosnimi, taip pat patys galėjo išbandyti savo sugebėjimus žiedžiant iš molio įvairius indus.

Buvo aplankyti Mekinės apžvalgos bokštas, Merkinės piliakalnis ir Merkinės informacijos centras. Nuteistieji grįžo pilni įspūdžių, nuotaikingai nusiteikę, sužavėti Dzūkijos miškų ir apylinkių grožiu.


 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 21 d. 15:39
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33