Naujienos

Paminėjome profesinę šventę

2020-02-12

Vakar bausmių vykdymo sistemos pareigūnai ir darbuotojai minėjo profesinę šventę, kuri prasidėjo Alytaus miesto teatre spektakliu „Geismų tramvajus“. Vėliau vykusioje šventėje ta proga buvo iškilmingai apdovanoti pareigūnai ir darbuotojai.

Pirmą kartą geriausią darbuotoją demokratiškai rinko darbuotojai, o ne skyrių vadovai ar viršininkai, kaip kad būdavo anksčiau. Geriausius darbuotojus savo nuožiūra apdovanojo ir vadovybė, šventėje linkėjusi visiems sveikatos, stiprybės, darnumo ir draugiškumo.

Alytaus pataisos namų vadovas, ypač akcentuojantis komandinį darbą, kolektyvui palinkėjo: „Jeigu norite eiti greitai – eikite po vieną, jei norite nueiti toli – eikite kartu kaip komanda“.

Prie šventės rengimo jau antri metai iš eilės prisidėjusios Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos (LRITĮPS) pirmininkas Kęstutis Pauliukas profesinės šventės proga perdavė sveikinimus visiems darbuotojams bei dovanėles profesinės sąjungos nariams. Buvo apdovanotas ir šios įstaigos vadovas Genadijus Lepiochinas.

Pasak LRITĮPS atstovės Alytaus pataisos namuose Jurgitos Mansevičienės, kolektyvas džiaugiasi, kad jų įstaigai vadovauja principingas ir geranoriškas vadovas, gebantis pirmiausia paisyti darbuotojų gerovės. Dėl tokio vadovavimo įstaigoje ėmė gerėti mikroklimatas ir darbuotojų nuotaikos.

Jaukų renginį Alytaus pataisos namuose sumanė ir realizavo Veiklos organizavimo skyriaus patarėja Sonata Buzaitienė.

 

Alytaus pataisos namų administracijos ir

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos

informacija

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 20 d. 14:31
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos