Naujienos

Nuteistieji paminėjo Valstybės atkūrimo dieną

2020-02-17

Atskirojo lokalinio sekroriaus nuteistieji paminėjo vasario 16-ąją – Valstybės atkūrimo dieną. Šia proga buvo organizuotas renginys „Protų mūšis”. Renginį papuošė pačių nuteistųjų pasiūta trispalvė vėliava. Šį kartą renginio vedimas buvo patikėtas vienam iš nuteistųjų.

Buvo sudarytos dvi komandos, kurių dalyviai turėjo atsakyti į pateiktus klausimus ir atlikti praktines užduotis. Buvo pateikti tokie klausimai kaip: „Kada pirmą kartą suplevėsavo trispalvė vėliava Gedimino pilyje?“, arba kieno yra eilės „Oi neverk motušėle, kad jaunas sūnus eis ginti brangiosios Tėvynės”. Praktinei užduočiai buvo pateiktos priemonės, iš kurių reikėjo pagaminti Lietuvos trispalvę vėliavą, – nuteistieji stebino savo išmoningumu.

Nebuvo pirmų, antrų ar trečių vietų, nes jie visi, dalyvavę šiame renginyje, yra nugalėtojai. Jiems buvo įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą renginyje.

Labai džiaugiamės nuteistaisiais, kurie noriai dalyvauja jiems organizuojamuose renginiuose ir patys prisideda prie jų organizavimo.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 17 d. 13:45
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos