Naujienos

Nuteistųjų komanda dalyvauja „Auksinio proto“ žaidime

2022-10-07

Jau keleri metai kiekvieną antradienį Lietuvoje vyksta mūšis, tačiau ne mūšio lauke, o dešimtyse miestų ir miestelių kavinių, bibliotekų ir barų. Juose susirenka bendraminčiai, suvienija jėgas ir drauge mėgina atsakyti į „Auksinio proto“ klausimus. Tai ne tik žaidimas, bet ir galimybė pabūti su savo bendruomene, užmegzti naujų pažinčių, praplėsti akiratį, pademonstruoti savo žinias ir įgyti naujų. Geriausiai pasirodžiusios komandos įgyja teisę savo narius deleguoti į televizijos

Ne vienas Alytaus pataisos namų darbuotojas taip pat jau kelinti metai dalyvauja žaidime, o 2021 m. Saugumo valdymo skyriaus viršininko pavaduotojas Nerijus Futramentas šauniai pasirodė „Auksinio proto“ laidoje, pateko į finalą.

Šiais metais Nerijus ne tik aktyviai įsitraukė į proto kovas su savo komanda, bet ir pakvietė atskirą komandą suburti ir kovose dalyvauti pusiaukelės namuose bausmę atliekantiems nuteistiesiems.

Septyni pusiaukelės namų nuteistieji lydimi Nerijaus Futramento sudalyvavo žaidime vykstančiame Alytuje gyvai. Komandą pavadino simboliškai - „Kryžkelė“. Nors žaidimo pradžioje nuteistieji jautėsi kiek nejaukiai, tačiau įsibėgėjus žaidimui, nugalėjo startinį jaudulį ir kai kuriuose turuose netgi aplenkė žaidimo senbuvius. Nuteistieji sako, kad ir toliau dalyvaus „Auksinio proto“ kovose. Jiems tai ne tik galimybė siekti naujų žinių, domėtis istorija, geografija, menu, politika, pasaulyje vykstančiais pokyčiais ir dar daugeliu dalykų, bet ir – plėsti bendravimo ratą, susipažinti su vietos bendruomene ir atrasti naujų draugų, tapti bendruomenės dalimi.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 7 d. 21:16
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33