Naujienos

Artėjant Visų Šventųjų Dienai nuteistieji tvarkė Butrimonių miestelio kapines

2022-10-25

Alytaus pataisos namai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Alytaus rajono savivaldybe, kurioje numatyta, kad Alytaus pataisos namų nuteistieji atliekantys bausmę atvirojoje kolonijoje, kartu su nuteistaisiais, kuriems suteikta teisė išvykti be sargybos arba palydos už įstaigos ribų prisideda prie visuomenei naudingos veiklos. Sutartimi siekiama įtraukti nuteistuosius į visuomeninę veiklą, gerinti jų laisvalaikio užimtumą ir formuoti darbinius įgūdžius.

Artėjant Visų Šventųjų Dienai 2022 m. spalio 22 dieną 4 nuteistieji, kuriems suteikta teisė išvykti be sargybos arba palydos už įstaigos ribų, pasinaudojo galimybe ir tapo savanoriais Alytaus rajono Butrimonių seniūnijoje, kurioje vykdė viešųjų erdvių tvarkymo darbus. Nuteistieji savanoriškai tvarkė apleistus ir neprižiūrimus kapus, grėbė lapus, rinko šiukšles, tvarkė praėjimų takelius, taip prisidėdami prie kapinių teritorijos gražinimo.

Savanorystė reikalinga ir naudinga ne tik kitiems, bet ir pačiam savanoriui. Jis įgauna daug asmeninės, darbo patirties, pagilina socialinius įgūdžius, pažįsta žmones, suteikia savo gyvenimui daugiau prasmės, lengviau integruojasi į visuomenę.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti ir padėti kitiems, nes mes iš tiesų gelbstime ir save“, – sakė savanoriavę vyrai. Nuteistųjų darbą gerai įvertino ir Butrimonių seniūnas.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 25 d. 14:43
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33